Jump to content

Sveiks, Viesi! Lūdzu ienāc savā profilā. Nav profila? Reģistrējies! - Aizmirsi paroli?
Welcome to STEAM.LV CS 1.6 Community
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

MateYs dd2 access pieteikums.

• This topic is locked This topic is locked
7 replies to this topic

MateYs

MateYs

Lietotājs

• Servera uzraugs
  • PipPip
  • 15 posts

Current mood: None chosen

Kas jāievēro, rakstot pieteikumu uz admina tiesībām:

1. Uz tiesībām var pretendēt jebkurš spēlētājs, kurš pierādījis savu godprātību, spēju atpazīt neatļautu palīgprogrammu izmantotājus vai vienkārši spēj palīdzēt uzturēt kārtību.

2. Uz šo topiku ir jaatbild, ar pilniem teikumiem, vismaz 6 vārdiem teikumā!

1. Ja pēc iepriekšminētā uzskati sevi par atbilstošu KSO kārtībnieku, raksti par sevi jaunā topikā motivējošu aprakstu formā:

• Topika nosaukumā - niks un serveris +
  • Vēlamās tiesības (piem slap/slay/vote utt) un kāpēc bez tām vairs nespēsi iztikt?

Noteikti ,ka slap / slay , lai nedaudz patramdītu tos ,kas mīl nepildīt misiju , vote arī ,jo daudzreiz serverī stāv mapes , kuras neviens negrib spēlēt . Gag , lai novērstu baigos konfliktus , kā arī lai gag kalpotu kā brīdinājums tiem,kam patīk monitoringot un šajā serverī to var viegli izdarīt :D , Protams , ban ,kick utt. Bez tā nekādīgi .  Csay ,lai var izteikt brīdinājumus ,kurus spēlētājs tiešām redzēs . Aizmirsu kā saucās , bet adminiem specojot bija tāda lieta ,kad arī redz visus komandas spēlētājus , nezinu ,vai šajā serverī tas ir pieejams , bet tas diezgan atvieglo darbu . Diezgan noderīga būtu komanda ,ar kuru var banot spēlētājus ,kuri ir izgājuši no servera (aizmirsu komandu) , jo ir bijuši gadījumi ,kad kamēr raksti konsolē bana komandu spēlētājs paspēj izmukt no servera un arī unban komanda ,ja gadās kļūdīties ,lai nobanotajam spēlētājam nav lieki jātērē savs laiks ,admina kļūdas dēļ, ejot forumā un gaidot apelācijas izskati .

• Vecums? – 18 gadus jauns
  • IN-Game nick? - MateYs
  • Nodarbošanās? - http://steam.lv/foru...ateys-saka-čau/               šeit viss jau ir pateikts :)
  • Pieredze kārtības uzturēšanā? – Ir daudzi projekti ,kuros esmu bijis admins ,moderators ,administrators , domāju ,ka kādi divi gadi pieredzes šajā jomā ir :D Kā jau minēju ,tur ,kur uzturos cenšos darīt to ,lai projekts tā teikt paceltos , tāpēc arī cenšos palīdzēt , man patīk to darīt .
  • Links uz statiem? - https://stats.steam....nfo&player=3718
  • Links uz steam? - https://steamcommunity.com/id/mateyzz/

Nelieli komentāri no manas puses : Tātad , noteikti ,kad man vēl par agru pieteikties kādiem amatiem,jo šeit esmu pavisam nesen , neviens mani īsti nezin , bet nu ,kas neriskē ,tas nedzer šampanieti .Tātad ,kas mani pamudināja uz šo topiku , pirmkārt tas ,kad pašlaik ir redzami tādi admini ,kuriem var redzēt ,ka īpaši lielas pieredzes nav un tādus vajadzētu vismaz kaut kā apmācīt,parādīt piemēru , un arī bieži neredzu adminus serverī :D  , otrā lieta ir tāda ,ka ir daudz tā teikt nepilnību serverī ,arī WEB ,bet kā noprotu WEB vēl ir izstrādē  ,kuras var viegli izlabot un vēlētos palīdzēt vismaz norādīt uz lietām ,kuras varētu izmainīt. Kāpēc tieši es ? Tāpēc , kad man šajā lietā ir kaut kāda pieredze un es domāju ,ka uz šo brīdi projektam ir vajadzīgi palīgi ,protams ,neesmu eksperts , bet arī neesmu iesācējs . Kā arī man tā būtu lielāka motivācija uzturēties serverī un piesaistīt vairāk cilvēkus .

*Svarīgi*Tēmā var izteikties, gan moderātors, gan lietotājs ,kas sasniedzis ranku:Lietotājs +

• 0

Kas neriskē, tas nedzer šampanieti.

Tofiks

Tofiks

Administrator

• Ipašnieks
  • PipPipPipPip
  • 71 posts

Current mood: Sporty

Pieredze kārtības uzturēšanā? – Ir daudzi projekti ,kuros esmu bijis admins ,moderators ,administrators , domāju ,ka kādi divi gadi pieredzes šajā jomā ir  :D Kā jau minēju ,tur ,kur uzturos cenšos darīt to ,lai projekts tā teikt paceltos , tāpēc arī cenšos palīdzēt

PEC SADAS frazes noteikti liksu anti, bet tā nav vienīgā, nav tev ka saka rekomendetaja, tas butu 10% iespeja tikt par adminu.

Talak, nesen saki tik spelet, tapec ari anti, pasedi ilgak! Raksti nakamo pec 2 ned!

• 0

Apciemo dd2.steam.lv  = war3.steam.lv = zm.steam.lv

Gaidami ari csgo serveris

MateYs

MateYs

Lietotājs

• Servera uzraugs
  • PipPip
  • 15 posts

Pieredze kārtības uzturēšanā? – Ir daudzi projekti ,kuros esmu bijis admins ,moderators ,administrators , domāju ,ka kādi divi gadi pieredzes šajā jomā ir  :D Kā jau minēju ,tur ,kur uzturos cenšos darīt to ,lai projekts tā teikt paceltos , tāpēc arī cenšos palīdzēt

PEC SADAS frazes noteikti liksu anti, bet tā nav vienīgā, nav tev ka saka rekomendetaja, tas butu 10% iespeja tikt par adminu.

Talak, nesen saki tik spelet, tapec ari anti, pasedi ilgak! Raksti nakamo pec 2 ned!

Neredzu tur neko sliktu , darbā taču arī tevi pieņem ,ja tu esi agrāk kaut kur strādājis :D Tas ,ka esmu daudzkur bijis kārtības uzturētājs nenozīmē ,ka esmu kaut kāds statusņiks , parasti sēžu tur tik ilgi ,kamēr projekts aizverās ciet . Neesmu bijis amatos divos projektos vienlaicīgi ,esmu lojāls tam projektam ,kurā uzturos . Tātad saprotu , ka Tev labāk ir paņemt cilvēku bez pieredzes , nevis tādu ,kurš kaut ko jēdz . Vai nu tu mani pārprati , vai arī tev ir kāds iemesls ,kuru labprāt gribētu dzirdēt :)

• 0

СмЭрть

СмЭрть

Čotkijs

• Administrators
  • PipPip
  • 29 posts

Tofik piebildīšu tev ka tas nav vip kuru tu tāpat vien nedotu, tu sargā statusu mūsu esošajā laikā kā toletes papīru lai nevienam netiktu tas skaitās kā skopulība, tev nav izteikts reāls arguments mūsu esošajai situācijai ar projektu un ne katru dienu kāds piesakās pie amata, sarežģīti kādu atrast.

Es vēlos piebilst to ka ir jūtama adminu problēma kuri iespējam neatšķir hakus vai neizjūt to momentu kad ir un kad nav, ja tas tā turpināsies protams nāksies atņemt priekšrocības tiem spēlētājiem, bet pagaidām nav tas kritiskākais stāvoklis. Vēl ko vēlos piebilst ka nav uzraugi tik aktīvi un vēl viena rociņa noderētu mūsu pūlkā kas pieskatītu no neadekvātiem spēlētājiem.

Došu zaļo gaismu uz pārbaudes laiku.

Bet tas nav gala lēmums, redzēsim ko citi teiks.

• 0

Partijs

Partijs

iedzīvojies

• VIP
  • PipPip
  • 25 posts

Current mood: Tired
Es ka serveru administrators dodu zalu gaismu jo es neticu ka pa vienu dienu var nobanot pari 10+ cilvekus ar onlainu 7-8 max .
  • 0
PaRtYhouse

Partijs

Partijs

iedzīvojies

• VIP
  • PipPip
  • 25 posts

Current mood: Tired

Vizsmaz test adminu var iedot uz 2 nedelam
Manas domas dariet ka gribat

Edited by СмЭрть, 20 March 2020 - 05:47 PM.
Lai nekrātu postus lieki un nespamot, liec edit postam. Paldies

• 0
PaRtYhouse

MateYs

MateYs

Lietotājs

• Servera uzraugs
  • PipPip
  • 15 posts

UP!

• 0

СмЭрть

СмЭрть

Čotkijs

• Administrators
  • PipPip
  • 29 posts

Pieņemts uz pārbaudes laiku, nebūs kašķu ar tevīm tad paliksi par uzraugu.

• 0

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users