Jump to content

Sveiks, Viesi! Lūdzu ienāc savā profilā. Nav profila? Reģistrējies! - Aizmirsi paroli?
Welcome to STEAM.LV CS 1.6 Community
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Sveiks ari no manis

• This topic is locked This topic is locked
4 replies to this topic

owerl1ne

owerl1ne

Iesācejs

• Servera uzraugs
  • Pip
  • 9 posts

Current mood: None chosen

Nu tad Chau visiem Steam.lv speletajiem. Mani sauc Vitalijs un es esmu 23 gadu vecs puika , pec 1 meneshi bus man 24. Dzivoju Riga mikrajona Purvciems. Tur es dzivoju visu savu muzu . Es esmu stradajosh cilveks. Es pabeidzu 12 klasi un vel 1 gadu macos Rigas Valsts Tehnikuma par dispecheru uz dzelzcelja, bet tagad es stradaju citur nevis tur kur macos.Mans Hobbijs ir futbols un hockey. Ar futbolu es nodarbojos 5 gadi tikai ar partraukumiem , jo 2 gadus atpakalj man bija trauma, bet hockey es speleju tikai ziema ar draugiem.Brivaja laika es tusejos ar draugiem , paspeleshu cs, iedzershu alinju un protams braucu uz juuru. Cs speleju apmeram 6-7 gadi ar pauzem.Speleju ar nick owerl1ne. Mans milakais ierocis ir usp, m4a1, ak-47, deagle , awp. Mana miljaka mapa ir De_dust2 un Inferno. Piedodiet par gramatiku , bet es esmu krievs puika un netik labi saprotu latvieshu valodu un shitas garumzimes. Ar cienu owerl1ne

• 0

Tofiks

Tofiks

Administrator

• Ipašnieks
  • PipPipPipPip
  • 71 posts

Current mood: Sporty

Nu ko sveicināts steam elve esi aktivs pasauc kadu draugu :) prieks redzet tevi dd2 serveri :) ceru citus modus ari spele

• 0

Apciemo dd2.steam.lv  = war3.steam.lv = zm.steam.lv

Gaidami ari csgo serveris

Partijs

Partijs

iedzīvojies

• VIP
  • PipPip
  • 25 posts

Current mood: Tired

lai uzgaida 2 nedelas, jo nezinam vai ir aktivvs

• 0