Jump to content

Sveiks, Viesi! Lūdzu ienāc savā profilā. Nav profila? Reģistrējies! - Aizmirsi paroli?
Welcome to STEAM.LV CS 1.6 Community
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Sveiciens visiem.

LastSpy

• Please log in to reply
3 replies to this topic

LastSpy

LastSpy

Iesācejs

• Lietotājs
  • Pip
  • 1 posts

Current mood: None chosen
  • Vārds:Raimonds
  • Uzvārds: [Konfediocionāla informācija]
  • Vecums: 21
  • In-Game nick: LastSpy
  • Steam id, Skype, discord: 

​Steam: Links

Discord: LastSpy#4038

• Par cs 1.6 (Pastāsti sīkumos, kapēc tieši šī spēle tev liek tērēt savu laiku un spēlēt šo spēli)

Es jau kā gadu nespēlēju cs 1.6, nu un CS-GO arī, jo laiks iet un gaumes mainās. Tagad vairāk uz RP projektiem ieskatos, vai kādu no stratēģījas spēlēm. Nu piemēram, Gmod; ARC Survival; Dota; GTA (skatoties kur); For Honor u.t.t.. 

• Kā uzināji par projektu.

Īsti mani paprasīja ienākt te, bet tā jau nesen ieraudzīju, kļūdu pēc, uzrakstot steam.lv. 

• Uzraksti  novelējumu, projektam.

Ceru uzplauks labāk nekā citi projekti kuri centās kko darīt, bet ar seju uz asvaltu nogāzās paatīgi. Vēl ko varētu pateikt. Latviešiem tā patīk taisīt cs 1.6 serverus, bet nesaprot ka xx20 gads jau ir, sen jau ir laiks ieskatīties kaut kam svaigākam, nekā censties vilkt kko vecu. Negribu abižot cs un samp spēlētājus, pac esmu gadiem spēlējis (ja tad man bija 7 gadi, bet tas netraucēja man spēlēt viņus.) un nenoželoju par izdarīto. Pat otrādi. Sāku taisīt serverus prekš cs 1.6 (manos arhīvos ir 20+ serveru kolekcijas) un pat izdevās kontaktēties ar slaveno SMaster (Kurš nezin, tas ir čalis kas izveidoja, Var pat patiekt dzemdēja, WarCraft modu prekš cs 1.6), Kuram esmu piedalījies un izveidojām versiju 6.7 (Ja taisnību sakot, 15 gadā vel nemācēju programēt, bet esmu zīmējis spraitus prekš rasēm). Nedaudz atgāju no tēmas. Tofik. Veiksi tev un nepadodies ja kaut kas nesanāks. Nogāzīsies cs serveris, neustraucies, ir citas spēles kurās var izveidot serverus.

• 1

Tofiks

Tofiks

Administrator

• Ipašnieks
  • PipPipPip
  • 35 posts

Current mood: Sporty

Visu izlasiju, sveicinats @steam.lv majaslapa

Esi aktivs pasauc kadu draugu

• 0

b_560_95_1.png